Aukro online

Online aukce jsou zajímavým a výhodným způsobem jak nakupovat a prodávat na internetu. Nákup a prodej prostřednictvím aukce je určen pro každého. Pokud chcete prodávat a nakupovat v online aukci, máte v zásadě dvě možnosti – Aukro.cz aukce a nebo eBay. To jsou dva největší online aukční servery, které jsou nejnavštěvovanější – právě zde má smysl jak nakupovat, tak i prodávat díky široké nabídce. Na Aukro aukce online můžete jednoduše nakupovat i prodávat cokoliv se Vám zamane. Samozřejmě musíte splňovat obchodní podmínky Aukra a nenabízet zakázané předměty. Na online aukcích je krásné to, že nakupující v soutěži získají předmět za jeho skutečnou tržní cenu a zároveň i prodávající získají za prodávaný předmět maximální možnou částku, kterou je ochoten nakupující za něj dát. Dá se tak v obecnosti říci, že každý prodaný předmět v online aukcích je vydražen za férovou cenu jak pro prodávajícího, tak i pro nakupujícího.

Aukro online

Aukro.cz je největší online aukční server v České republice. Původně se jednalo o polskou společnost, která však expandovala do dalších evropských zemí. V ČR Aukro působí od roku 2003 a aktuálně má jenom v České republice více jak dva miliony registrovaných uživatelů. Z mezinárodního hlediska se jedná vedle aukční síně eBay o nejvýznamnějšího evropského hráče na poli online aukcí. Aukro.cz umožňuje českým uživatelům starším šestnácti let nakupovat a prodávat prakticky cokoliv. Aukro bazar chrání své uživatele řadou nástrojů proti nepoctivcům – například programem na ochranu nakupujících, programem na ochranu autorských práv a podobně. Denně se na Aukru provede neuvěřitelné množství transakcí. Aukro jako takové patří mezi nejnavštěvovanější servery vůbec – hned vedle zpravodajských serverů a portálu Seznam. Na poli komerčních stránek bezesporu Aukro zaujímá první místo a jedná se o největší nákupní galerii v ČR.

eMimino je portál pro všechny maminky.

Jak podnikat na Aukru?

Na online aukci Aukro cz podniká celá řada lidí. V prvé řadě může začít na Aukru podnikat každý kdo splňuje obchodní podmínky Aukra. Pro prodej většího množství předmětů jsou velmi oblíbené aukce typu Kup teď, kdy zákazník nakupuje za pevnou cenu a předmět je prodáván do té doby, dokud není vyčerpán počet kusů určených k prodeji. V druhé řadě můžete začít podnikat na Aukru pomocí takzvaných Aukro shopů – což jsou speciální internetové obchody ovšem v rámci Aukra. Aukro dodává administrační systém, grafické rozhraní a Vy jen můžete zadávat položky a starat se o vyřizování objednávek. Pro větší prodejce poskytuje Aukro řadu užitečných nástrojů – například Aukro Loader a nebo Manažer prodeje. Oba nástroje umožňují rychleji vkládat produkty a efektivněji se starat o samotný prodej produktů. Podnikání a prodej předmětů online se tak stává velice jednoduchou záležitostí, kterou zvládne každý uživatel znalý základních úkonů práce s počítačem. Stačí jen mít nápad, dobrý sortiment a chuť začít podnikat. Nejprodávanějšími věcmi na Aukru jsou potřeby pro děti, elektronika, starožitnosti, mince, známky, zahradní technika, nábytek, hodinky a oblečení.

Bazoš.cz je největší český online bazar.

Sběratelství a Aukro …

Aukro online je rájem sběratelů nejrůznějšího ražení. Ať už jde o mainstreamové sběratele, kteří si budují sbírky známek, mincí, pohlednic, plakátů, angličáků, obrazů, …, a dalších předmětů, důležité je vědět, že na Aukru se dá prodávat naprosto cokoliv. Na Aukru se prodávají i velmi vzácné obrazy. Vzhledem k tomu, že se jedná o největší aukční síň, je to docela pochopitelné. Šikovné na Aukru je to, že prodávat může úplně každý. Například pokud máte starou chalupu  plnou starých krámů, není nic jednoduššího vzít digitální fotoaparát a nafotit jednotlivé předměty. Díky nízkým poplatkům za vystavení předmětů se dají všechny předměty jednoduše vystavit a počkat na kupce. Možná ani nevíte jaké poklady Vám leží doma na půdě. Poplatek za vystavení předmětu na Aukru se pohybuje v řádu haléřů až korun. Dobré je vystavovat předměty již od koruny čímž na sebe přilákají větší pozornost. Jen velmi malé množství předmětů se na Aukru nakonec prodá za jedinou korunu. Díky tomu se Aukro aukce online řadí mezi zajímavé inzertní servery a online bazary, kde stojí za to inzerovat.

Sbazar – internetový bazar a inzertní portál, kam zadáváte inzeráty zdarma.

Zájezdy, pobyty a wellness

Nově můžete na Aukru nakupovat i zájezdy, wellness pobyty a dárkové poukazy. Celkem se takovýchto pobytů prodá za rok kolem několika miliard korun. Zaručena je vždy nejnižší cena.

Aukro – aukce online a Vánoce

Vánoce jsou již tradičně nejúspěšnějším obdobím roku z hlediska online nákupů a prodejů. Pro nakupující se zde naskýtá možnost levně koupit prakticky cokoliv. Výběr je nekonečný a ceny jsou luxusní. Zajímavý je i nákup uměleckých předmětů z keramiky, dřeva, kovu, … Pro ty, kteří pod stromečkem nalezli  to co již mají a nebo darovali nevhodný dárek, který již nelze vrátit, řešením může být aukro. Stačí se zaregistrovat, nafotit produkt, vyplnit informace a vystavit předmět. Jakýkoliv produkt pak můžete prodat za nejvyšší možnou cenu.

Registrace na Aukro

Registrace na Aukro je zdarma a registrovat se může každý starší šetnácti let. Stačí vyplnit registrační formulář a počkat až poštou dorazí ověřovací kód. Ověřovací kód pak vložite po přihlášení na Aukro. Díky tomu si pak Aukro ověří jednotlivé uživatele.

Aukro Úlovek týdne

Jistě znáte servery hromadných nákupů, kde můžete nakupit určitý předmět se slevou více jak 50 procent. Vtip je v tom, že když daný předmět nakoupí velké množství uživatelů, obchodník může nabídnout velkou slevu. Na serverech s hromadným nakupováním můžete nejčastěji nakoupit poukázky na jídlo v restauraci, levnější ubytování, wellness a fitness. Na Aukru můžete nakoupit ale i elektroniku, notebooky, mp3 přehrávače, mobilní telefony, Apple iPhone, iPad, iPod a další. Na Aukru jsou takzvané úlovky týdne prezentovány na hlavní straně.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Aukro.cz a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!